Pierwszy raz?

Szymon Pieczyński

Współwłaściciel i dyrektor zarządzający agencji kreatywnej Kava Studio; na co dzień tworzy strategie komunikacji marek w oparciu o marketing wartości, storytelling i projektowanie doświadczeń zrealizował liczne projekty m.in. dla marek takich, jak: Tymbark, Idea Bank, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Grupa Pracuj.pl, Tesco Polska czy dla Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego; Współwłaściciel sieci lokali gastronomicznych OmNomNom oraz domu mediowego Media Shape.

Marki, z którymi jesteśmy związani

Logo Kava Studio Logo OmNomNomLogo PSPR Logo GentleWomanLogo Uniwersytet Ekonomiczny

Obszary kompetencji

Oscar Rak

Na co dzień doradzam markom jako właściciel agencji strategiczno-kreatywnej Goodkloo. Prywatnie pomagam ludziom dzieląc się swoją wiedzą na blogu. Jestem również prowadzącym programu internetowego „Z grubej rury”, który jest podsumowaniem internetowych newsów. Pochodzę ze Śląska i to tutaj się wychowałem. Chociaż nie godom, to ze swoim regionem jestem bardzo związany. To jeden z powodów, dla których udzielam się w stowarzyszeniu „Gruba, Śląski Kolektyw Ludzi Kreatywnych”. Moje pasje jest fotografia, psychologia i motoryzacja. W wolnych chwilach znajdziesz mnie w garażu, gdzie dłubię swojego Droppeda 126p.

Marki, z którymi jesteśmy związani

Logo Oscar Rak

Obszary kompetencji

Bądźmy w kontakcie

Występujemy, doradzamy, szkolimy. Wspólnie lub osobno. W zależności od potrzeb, przeprowadzimy audyt Twojego biznesu, prosces inkubacji pomysłu, przeszkolimy z marketingu, czy wystapimy na konferencji. Sprawdź nasze kompetencje!

Dobrem trzeba się dzielić dlatego realizujemy akcję Karmimy Wiedzą.

Wiecej szczegółów na https://www.facebook.com/karmimywiedza/