Pierwszy raz?

Idea

Po raz pierwszy spotkaliśmy się we wrześniu 2015 roku. Poznaliśmy się przy okazji wydarzenia organizowanego przez Szymona i Grubą, Śląski Kolektyw Ludzi Kreatywnych, Oscar brał w nim udział jako uczestnik. Idea Grubej tak Oscara zakręciła, że w następnych eventach brał udział już jako pełnoprawny członek stowarzyszenia i prelegent.

Od tego momentu zaczęliśmy regularnie wymieniać się wiedzą i kompetencjami, które – jak się okazało – świetnie się uzupełniają. W końcu Szymon nigdy nie pracował na etat i od początku tworzył swoją firmę Kava Studio, a Oscar dla odmiany zaczynał swoje kroki w korporacji.

Minęło kilka miesięcy, podczas których każdy z nas mierzył się ze swoją codziennością. Szymon pracował nad optymalizacją pracy w swojej agencji, Oscar odszedł z pracy i bił się z myślami o otworzeniu własnej agencji. Minęła połowa 2016 roku, kiedy przy okazji jednego ze spotkań, zupełnie spontanicznie zawiązaliśmy grupę mastermind. Przeszło nam wtedy przez głowy, że możemy dzielić się z innymi początkującymi przedsiębiorcami naszymi doświadczeniami, porażkami i sukcesami oraz przede wszystkim wiedzą, którą ciągle zdobywamy. W ten sposób powstała idea Patrzymy Szerzej. Początkowo tylko jako podcastu, aż w końcu nabrała właściwych kształtów platformy edukacyjnej dla młodych startapowców, przedsiębiorców i wszystkich ludzi głodnych rozwoju. Nasz cel to ciągłe podnoszenie kompetencji swoich i naszych odbiorców oraz integrowanie społeczności startapowców. Wierzymy, że dzięki temu przyczynimy się choć w promilu do powstania Polskiej Doliny Krzemowej!

Ta misja przyświeca nam nieprzerwanie od 2016 roku i będzie przyświecała aż do jej realizacji! 🙂 Możesz więc być pewien, że na tej stronie znajdziesz jedynie:

  1. Wiedzę merytoryczną z zakresu marketingu, zarządzania i projektowania życia 🙂
  2. Wpisy, podcasty czy video gdzie dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, porażkami i sukcesami w procesie budowania własnych firm.
  3. Dyskusję na temat nowych technologii, mediów i rozwiązań z zakresu komunikacji.
Poznajmy się zatem bliżej!

Bądźmy w kontakcie

Występujemy, doradzamy, szkolimy. Wspólnie lub osobno. W zależności od potrzeb, przeprowadzimy audyt Twojego biznesu, prosces inkubacji pomysłu, przeszkolimy z marketingu, czy wystapimy na konferencji. Sprawdź nasze kompetencje!

Dobrem trzeba się dzielić dlatego realizujemy akcję Karmimy Wiedzą.

Wiecej szczegółów na https://www.facebook.com/karmimywiedza/