Pierwszy raz?

Consulting

Dlaczego ciągle brakuje mi pieniędzy na koncie? Dlaczego brakuje nowych klientów? Dlaczego każdy dzień przypomina raczej walkę o przetrwanie, a nie przynosi radości z tego co tworzę? To częste pytania, które słyszymy na spotkaniach z przedsiębiorcami. Nie jest w tym nic niezwykłego, bo sami je sobie zadawaliśmy. Z tą różnicą, że Szymon zadawał je sobie względem własnych firm, a Oscar względem firm, w których pracował. Musieliśmy więc na własne sposoby znaleźć odpowiedzi na nie i bez zbędnej zwłoki (ulubiony zwrot prawników!) zabrać się za wdrożenie rozwiązań. Oboj w końcu byliśmy – i nadal jesteśmy – odpowiedzialni za końcowe wyniki naszych firm. Przez lata zdobywaliśmy i wciąż zdobywamy wiedzę z zakresu marketingu, zarządzania i finansów po to, aby budować coraz to silniejsze i stabilne firmy. Dlatego, jak w końcu się poznaliśmy i wspólnie postanowiliśmy stworzyć podcast Patrzymy Szerzej, to bardzo szybko postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i uruchomić platformę wymiany wiedzy. Zdecydowaliśmy, że te łącznie 12 lat doświadczenia w biznesie, zdobytego w zupełnie innych środowiskach, połączymy i dla wszystkich startupowców, właścicieli firm czy własnych projektów, menedżerów i wolontariuszy w projektach non profit, którzy na co dzień chcą realizować wspaniałe rzeczy, ale wciąż przeszkadzają im problemy dnia codziennego, zaproponujemy indywidualne konsultacje biznesowe.

W ramach konsultacji możesz liczyć na:

  1. Kompleksowy audyt Twojej obecnej sytuacji (całej firmy, działań komunikacyjnych, Twojej marki osobistej itd.) i zgłaszanego problemu,
  2. Spotkanie lub cykl spotkań, podczas których zdiagnozujemy przyczyny problemów i stworzymy plan uzdrawiania i łagodzenia objawów,
  3. Spersonalizowany dokument z planem dalszych działań i szkoleń,
  4. Wsparcie przy wdrożeniu.

Wszystkie konsultacje i plany działań będą w pełni dopasowane do Twojej obecnej sytuacji i możliwości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele czynników może wpływać na obecny stan firmy, projektu czy marki. Dlatego pracę rozpoczynamy od rozmowy, podczas której omówimy to z czym masz problem. Pierwsza rozmowa jest całkowicie darmowa. Wystarczy, że opiszesz wstępnie swoją obecną sytuacje i zostawisz kontakt do siebie.

To co, do usłyszenia?

 

Bądźmy w kontakcie

Występujemy, doradzamy, szkolimy. Wspólnie lub osobno. W zależności od potrzeb, przeprowadzimy audyt Twojego biznesu, prosces inkubacji pomysłu, przeszkolimy z marketingu, czy wystapimy na konferencji. Sprawdź nasze kompetencje!

Dobrem trzeba się dzielić dlatego realizujemy akcję Karmimy Wiedzą.

Wiecej szczegółów na https://www.facebook.com/karmimywiedza/